Včelka Mája

2 650 

Dort se včelkou na louce je chutný a krásně dekorovaný dezert. Na vrcholu je umístěna vymodelovaná včelka Mája, která dokonale doplňuje celkový vzhled a chuť tohoto lahodného dezertu. Tento dort je navíc ozdoben krásnými květy, které připomínají rozkvetlou louku. Je to skutečná pochoutka pro všechny milovníky sladkých dobrot.

 Kč
Katalogové číslo: 6560 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Dort se včelkou Májou na louce je sladká pohádka pro vaše chuťové pohárky. Těsto se rozplývá na jazyku a otevírá cestu k lahodné smetanové náplni. A když už si myslíte, že to nejlepší je za vámi, objeví se na vrcholu dortu krásná ručně modelovaná včelka Mája, která celý dezert dokonale završí. Okolo ní se rozprostírá louka plná květů, které dortu dodají kouzelnou atmosféru. Připravte se na chuťové dobrodružství.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byl jeden krásný slunečný den a včelka se procházela po louce plné květů. Všimla si něčeho, co vypadalo jako obrovský dort. Byla velmi zvědavá a rozhodla se přistát na něm, aby se podívala blíže. Když se přiblížila, ucítila sladkou vůni a nedokázala odolat. Včelka se vrhla na dort a začala si ho vychutnávat.

Během chvíle se k ní připojily i ostatní včelky z okolí. Všichni si společně vychutnávali sladkou pochoutku. Včelka se najedla tak, že se jí pomalu začala motat hlava. Usmála se na ostatní a spokojeně se složila na dort. Zdálo se jí, že včelí život nikdy nebyl tak sladký jako teď.

Spala na dortu až do večera, kdy se probudila s plným bříškem a novou silou. Byla vděčná za to, že si mohla vychutnat tak sladký a lahodný dort na té krásné louce. Od té doby se včelka těšila na další sladké dobrodružství a věděla, že na louce se jí vždy něco překrásného přihodí.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík