Kdo pro vás peče

Jmenuji se Lucie a už několikátým rokem pro vás týden co týden chystám plno sladkých dortíků. Před pár lety jsem začala s pečením sladkostí pro rodinu a u pečení trávila každý volný čas. Můj sen bylo péct i pro Vás ostatní. Začátek nebyl úplně jednoduchý, protože mít provozovnu obnáší spoustu pravidel a kritérií. O to víc jsem ráda, že jsme sladké zázemí vytvořili a já Vám mohu osladit každou příležitost.

narozeninový dort s medvídkem na modrém dortu

Každý malý oslavenec je nadšený za dortík se svým oblíbeným hrdinou, pohádkou, nebo hračkou. Jejich rozzářené očka při sfouknutí svíček je nepopsatelné. Pro starší a dospělé oslavence jsou skvělé ovocné dorty, dorty s pořádnou várkou čokolády a opravdovými favority jsou dorty s květinami nebo kupou makronek 🙂 Kromě dortíků chystám i plno sladkostí do sweet barů, svatební dorty a oblíbené makronky. Každý kousek je chystán s láskou a z kvalitních surovin. 

Narozeninové dorty dostanete dárkově zabalené v krabici, se svíčkou a přáníčkem.

veselé párty trubky

Párty doplňky? no jasně

Nově si ke svému dortu můžete vybrat z pořádné nabídky party doplňků. Talířky, kelímky, frkačky, dortové fontánky, balonky – jednoduše všechno co k oslavě patří. Abych nezapomněla máme i dětské bublinky! Protože co by to bylo za oslavu bez dětského šampáňa ? 🙂 

barevné kloboučky

Suroviny ze kterých peču

Důležité je pro mě pracovat s kvalitními surovinami a mít spolehlivé dodavatele.

Kvalitní begická čokoláda a 35% smetana

Používám kvalitní belgickou čokoládu, kakao a čokoládové košíčky z tmavé belgické čokolády, které  plním tou nejlahodnější náplní. 

Belcolade čokoláda
milram smetana
košíčky belcolade

Potahovací hmota

 

 

Dorty potahuji potahovací hmotou smartflex a mecflex. Na modelování postaviček  používám modelovací hmotu Saracino. Velmi oblíbené makronky jsou ze 100 % mandlové mouky a vybírám ty nejlepší ochucovací pasty. Do dortů ráda používám džemy se 70 % ovoce, který dodají dortu ten správný šmrnc.

oříškové produkty

Stále se snažím nacházet opravdu dobré suroviny a posouvat tím kvalitu všech sladkostí a kousek dál. Těším se na každou objednávku a setkání s Vámi, v případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat.

Nákupní košík