fbpx


Kdo pro vás peče

Jmenuji se Lucie a už několikátým rokem jsem týden co týden od mouky a cukru, protože pro vás chystám plno sladkých dortíků.
Před pár lety jsem začala s pečením sladkostí pro rodinu a postupně mě to začalo natolik bavit, že jsem si vysnila péct i pro vás. Začátek nebyl úplně jednoduchý, protože mít provozovnu obnáší splňovat spoustu kriterií, bez kterých by to nešlo. O to víc si sladkého zázemí vážím a od té doby se dortíkům věnuji naplno a baví mě to čím dál víc.

narozeninový dort s medvídkem na modrém dortu

Pro děti připravuji dorty s jejich oblíbenými pohádkovými postavičkami. Pro starší děti a dospělé ovocné dorty s makronkami, květinami a nebo jejich oblíbeným tématem. Kromě narozeninových dortů chystám i kompletní svatební sweet bary. 

Narozeninové dorty dostanete dárkově zabalené v krabici, se svíčkou a přáníčkem.

veselé párty trubky

Párty doplňky? no jasně

 

Nově si můžete vybrat z opravdu velké nabídky dortů, nebo si sestavit vlastní. Rovnou si můžete vybrat talířky, kelímky, balonky, frkačky jednoduše vše, co patří k oslavě.

barevné kloboučky

Suroviny ze kterých peču

Důležité je pro mě pracovat s kvalitními surovinami a mít spolehlivé dodavatele.

Kvalitní begická čokoláda a 35% smetana

Používám kvalitní belgickou čokoládu, kakao a čokoládové košíčky z tmavé belgické čokolády, které vám plním tou nejlahodnější náplní. 

Belcolade čokoláda
milram smetana
košíčky belcolade

Potahovací hmota

 

 

Dorty potahuji potahovací hmotou smartflex a mecflex. Na modelování postaviček  používám modelovací hmotu Saracino. Velmi oblíbené makronky jsou ze 100 % mandlové mouky a vybírám ty nejlepší ochucovací pasty. Do dortů ráda používám džemy se 70 % ovoce, který dodají dortu ten správný šmrnc.

oříškové produkty

Stále se snažím nacházet opravdu dobré suroviny a posouvat tím kvalitu všech sladkostí a kousek dál. Těším se na každou objednávku a setkání s Vámi, v případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat.