Kdo pro vás peče

Jmenuji se Lucie a několik let pro vás každý týden chystám plno sladkých dobrot. Pečení dortů a zákusků mě začalo bavit v době, kdy jsem byla klasicky zaměstnaná a ve volnu utíkala zapnout troubu nebo hledala nové recepty. Po nějaké době jsme zařídili provozovnu, aby jsme mohli naplnit náš sladký sen – dělat radost a hezčí oslavy. Základ celého sladkého tvoření jsou především kvalitní suroviny, spolehlivý dodavatelé, chuť se učit nové věci a především dělat každý dort srdcem. Díky Vám každý týden poznám spoustu témat a vracím se do pohádkového světa. Největší odměnou je zpětná vazba, milá setkání a že se vracíte pro další sladkosti.

Veselý safari dort

Narozeninové dorty vystihují charakter každého oslavence. Vytvoříme společně dizajn pro každou osobnost – pro děti s oblíbenými postavičkami z kreslených filmů a pohádek nebo jejich hračkou. Pro mladé slečny kosmetický dort s líčením, pro cestovatele s vyobrazením cestování a pro gurmány s makronkami a ovocem. Na své si přijdou i ti co mají rádi čokoládu, vytvoříme jim dort s pořádnou dávkou čokoládového zdobení. Každý dort je dělaný na míru oslavenci a fantazii se meze nekladou.

Narozeninové dorty dostanete dárkově zabalené v krabici, se svíčkou a přáníčkem.

Dort na pevné podložce a pečlivě zabalen v dortové krabici. To je základ pro snadnou přepravu. Svíčka a přání jsou maličkosti které k dortu patří a věřím, že udělají oslavenci radost.

veselé párty trubky

Párty doplňky? no jasně

Ke svému dortu si můžete vybrat z pořádné nabídky party doplňků.  Vše na jednom místě, nemusíte běhat po obchodech. Talířky, kelímky, frkačky, dortové fontánky, balonky – jednoduše všechno co k oslavě patří. Abych nezapomněla máme i dětské bublinky! Protože co by to bylo za oslavu bez vychlazeného dětského šampáňa ? 🙂 

barevné kloboučky

Suroviny ze kterých peču

Kvalitní suroviny jsou základem pro výrobu chutných a kvalitních dortů. Použití kvalitních surovin zajišťuje, že dort bude mít správnou konzistenci, chuť a vzhled.

Kvalitní begická čokoláda, smetana a mascarpone

Kvalitní čokoláda a kakao je základ všech čokoládových dortů a korpusů. U mě vyhrála značka Callebaut, která nabízí širokou škálu výborných čokolád. Nejvíce využívám bílou, karamelovou, tmavou a mléčnou. Do krémů kromě kvalitního mascarpone používám vysokoprocentní smetanu od značky Milram. Při výrobě dortů je důležité máslo. V provozovně používám konkrétně od značky Milko, které sídlí nedaleko nás v Poděbradech a mohu tak odebírat přímo od výrobce. Korpusy jsou z vajec, mouky, cukru, másla, čokolády a kakaa – nenajdete u nás předpřipravené směsi.

Belgická bílá čokoláda
milram smetana
milko máslo

Potahovací hmota

 

Dorty potahuji potahovací hmotou smartflex a mecflex. Na modelování postaviček  používám modelovací hmotu Saracino. Velmi oblíbené makronky jsou ze 100 % mandlové mouky a vybírám ty nejlepší ochucovací pasty. Do dortů ráda používám džemy se 70 % ovoce, který dodají dortu ten správný šmrnc.

oříškové produkty

Mým cílem je tvořit co nejlepší dorty a dělat radost každému oslavenci. Ať je dort ovocný, čokoládový nebo s pohádkovou postavičkou tak vždy je dělán s největší pečlivostí a láskou. Věřím, že budete spokojeni a na oslavě s naším dortem zazáříte. Pokud budete potřebovat, jsem tu kdykoliv pro Vás a ráda vám s čímkoliv poradím. 

Nákupní košík