Tlapková patrola

2 650 

Tlapková patrola je oblíbená pohádka pro děti, která se točí kolem skupiny psích hrdinů, kteří chrání své město Adventure Bay. Dort s tématikou tlapkové patroly je ideální volbou pro dětské narozeniny nebo jinou oslavu. Na vrchu dortu bude vyobrazena hlavní postava Ryder a jeho kamarád. Dort bude sladkou tečkou na závěr perfektní oslavy s tématikou tlapkové patroly.

 Kč
Katalogové číslo: 6526 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Připravte se na dobrodružství s naším úžasným dortem inspirovaným tlapkovou patrolou! Tento dort je plný sladkých psích hrdinů, kteří jsou připraveni chránit město Adventure Bay před každým nebezpečím. Na vrcholu dortu se objeví Ryder s kamarádem. Okolo dortu budou rozmístěny dekorace jako logo, a vymodelované psí tlapky. Tento dort bude sladkým závěrem každé oslavy pro malé fanoušky tlapkové patroly.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Tlapková patrola byla skupina statečných psů, kteří chránili město před všemi druhy nástrah. Byli neúnavní a vždy připraveni pomoci komukoli, kdo to potřeboval.

Jednoho dne dostali vzkaz o velké oslavě narozenin pro jednu z místních holčiček. K oslavě byl připraven ohromný dort s mnoha vrstvami a polevou. Tlapková patrola se těšila, že si na dortu pochutnají, ale bohužel se jim něco pokazilo. Když přišli na místo oslavy, zjistili, že dort zmizel. Všichni byli zděšení a začali hledat, kdo by mohl být pachatelem. Nakonec zjistili, že dort ukradl zlý pán, který chtěl oslavu zkazit. Tlapková patrola se rozhodla, že pána vypátrají a dort vrátí na oslavu. Vydali se tedy na dlouhou cestu plnou nebezpečných situací. Nakonec ale dorazili na místo, kde pán s dortem byl.

Nevzdával se bez boje a tlapková patrola musela bojovat, aby mu dort vzali. Nakonec se jim to ale podařilo a dort vrátili zpět na oslavu. Všichni byli nesmírně šťastní a patrola byla za svůj čin odměněna velkým kouskem dortu.

Od té doby se tlapková patrola stala hrdinou města a všichni se na ni mohli spolehnout, že je vždy připravena pomoci.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík