S pejskem a kočičkou

2 500 

Dokonalý dort pro všechny milovníky pejsků a kočiček! Jeho lahodné těsto a jemný krém vás dostanou už na první ochutnání. A když už budete šťastně polykat, vaše oči se radostí rozzáří při pohledu na nádherné figurky pejska a kočičky z fondánu, které hrdě stráží vrchol tohoto dokonalého dortu. Navíc je tento dort ozdoben čerstvým ovocem a makronkami.

 Kč
Katalogové číslo: 6492 Kategorie: , Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Dort je vyroben z kvalitních surovin. Na vrcholu dortu jsou umístěny ručně modelované figurky pejska a kočičky z fondánu. Dort je ozdoben makronkami a ovocem. Je ideální pro všechny příležitosti, jako jsou dětské narozeniny, oslavy či rodinné sešlosti.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Byl jednou jeden malý pejsek jménem Bobík a kočička jménem Míša. Bobík a Míša byli velcí přátelé a rádi spolu trávili čas. Jednou se rozhodli, že udělají něco speciálního pro své páníčky. Bobík navrhl, že upečou dort. Míša se nadšeně přidala a tak se vydali do kuchyně. Tam našli všechno, co potřebovali – mouku, cukr, vejce a další suroviny. Bobík se chopil šlehačky a Míša se postarala o míchání těsta.

Po chvíli byl dort hotový a vypadal úžasně. Byl krásně voňavý a navíc byl ozdobený figurkami pejska a kočičky. Bobík a Míša na sebe byli pyšní a nemohli se dočkat, až budou moci dort ochutnat. Když páníčci přišli domů, byli překvapení, když uviděli krásný dort připravený pro ně. Bobík a Míša radostně skákali kolem a čekali, až se dort rozkrojí. A když se to konečně stalo, všichni se pustili do jídla s velkou chutí. Dort byl vynikající a všichni byli nadšení.

Bobík a Míša byli šťastní, že mohli svým páníčkům udělat radost a že se mohli podílet na přípravě něčeho tak výjimečného jako byl dort.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík