Pro rybáře

2 680 

Naše nová dezertní pochoutka pro milovníky rybaření je tady. Dort s vymodelovanou rybkou je vyrobený z lahodného těsta a krému. Jeho povrch je ozdoben vymodelovanou rybkou z fondánu, která dodává dortu autentický rybářský nádech. Dort je ideální volbou pro potěšení všech milovníků rybaření. Jeho chuť a vzhled budou jistě skvělým zážitkem pro všechny, kteří ho ochutnají. Dejte se unést atmosférou rybářského ráje s naším dortem s vymodelovanou rybkou!

 Kč
Katalogové číslo: 6532 Kategorie: ,
Plaťte kartou online nebo převodem

Pokud hledáte originální a zábavný způsob, jak oslavit váš vysněný úlovek nebo prostě jen pobavit své rybářské přátele, pak je dort pro rybáře přesně to pravé pro vás. Tento výjimečný kousek je vyroben z nadýchaného těsta. Jeho povrch je ozdobený krásnou vymodelovanou rybkou, která vytváří dokonalou poctu vašemu oblíbenému koníčku. Dort pro rybáře je ideální pro oslavy narozenin, výročí nebo jen tak pro zábavu a radost všech příznivců rybaření.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byla jednou malá rybka, která žila v malebné říčce plné zelených kapradin a vodních rostlin. Rybka byla velmi šťastná ve svém domově, ale velmi toužila poznat svět za řekou. Jednoho dne se rozhodla, že se vydá na cestu a pozná nové věci. Po dlouhém plavání se rybka konečně dostala na břeh. Zde na ni čekal kouzelný les plný divokých zvířat a léčivých bylinek. Rybka se rozhodla, že se vydá hlouběji do lesa, aby objevila všechny jeho tajemství.

Po chvíli cesty narazila na malou chatrč, ve které bydlel stařeček s bílou bradou. Ten ji přivítal s úsměvem a pozval ji dovnitř, aby se trochu odpočinula, byla velmi vděčná a ráda souhlasila. Stařeček ji přivedl ke krbu, kde už na ně čekal lahodný dort. Rybka se na něj zářivě usmála a pustila se do jídla, byl tak dobrý, že rybka skoro zapomněla, že je ještě na cestách.

Stařeček a rybka si spolu povídali a zpívali po celou noc. Když přišlo ráno, rybka se s rozloučením vydala zpět do svého domova v říčce. Cestou si pamatovala všechny krásné chvíle, které s dortem strávila u stařečka v chatrči.

Od té doby se rybka vždycky těšila na cestu do lesa, aby se mohla setkat se svým starým přítelem a ochutnat jeho lahodný dort.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík