Ovocný dort se sladkostmi

2 390 

Modrá barva je vždycky cool a tento dort to jen potvrzuje! Naše nová pochoutka, modrý krémový dort s ovocem a sušenkami Oreo, představuje dokonalou kombinaci sladkého s ovocem a lahodnými sušenkami Oreo. Tento dort je ideální pro milovníky sladkostí, kteří chtějí něco netradičního a výjimečného. Už nečekejte ani minutu a objednejte si tento krémový a chutný dort plný ovoce a sušenek Oreo!

 Kč
Katalogové číslo: 6427 Kategorie: , , Štítky: ,
Plaťte kartou online nebo převodem

Pro milovníky sladkostí je tu naše nová pochoutka – modrý krémový dort s ovocem a sušenkami Oreo. Lahodný dort je krémový s ovocem a sušenkami Oreo, což dortu dodává jedinečnou chuť. Staňte se fanoušky našeho modrého krémového dortu a vychutnejte si ho na narozeninové oslavě.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh o dortu

V příjemné cukrárně se vždycky nacházel nejrůznější výběr sladkostí a dezertů. Každý den byla nabídka trochu jiná, ale jedna věc se nikdy nezměnila – modrý krémový dort s ovocem a sušenkami Oreo. Tento dort byl vždycky oblíbeným u všech návštěvníků cukrárny a nikdo si nemohl odpustit alespoň jednu sousto. Modrá barva dortu byla vždycky zajímavá a výjimečná. Kombinace s čerstvým ovocem a lahodnými sušenkami Oreo byla prostě dokonalá. Dort byl krémový a měkký, což ho činilo jedinečným a neodolatelným.

Vždycky, když někdo přišel do cukrárny, byl prvním dortem, kterého si všimli. Nikdo si nemohl odpustit ochutnat tento lahodný dort a vždycky se k němu vraceli. Dort s ovocem a sušenkami Oreo se stal neodmyslitelnou součástí každé návštěvy cukrárny a všichni se těšili na další sousto tohoto skvělého dezertu.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík