Ovocný dort s autobusem

2 500 

Dort se školním autobusem je skutečnou pochoutkou pro oči i chuťové pohárky! Vrch dortu tvoří věrná replika školního autobusu zdobená ovocem a makronkami. Vnitřek dortu je příjemně nadýchaný a voňavý, a díky ovocným dekoracím má i zajímavou chuť. Tento dort bude skvělou tečkou po skvělé školní párty nebo jako originální dárek pro malé školáky.

 Kč
Katalogové číslo: 6622 Kategorie: ,
Plaťte kartou online nebo převodem

Dort se žlutým školním autobusem je dekorativní dort. Je ideální pro oslavy narozenin nebo jakékoliv jiné příležitosti pro děti, které milují autobusy. Je vyroben z kvalitních surovin a má životně věrné detaily, které jistě potěší každého malého nadšence dopravy. Jeho vzhled a chuť zajistí, že si ho všichni zamilují.

Nechybí makronky v mix příchutí a kupa ovoce dle sezonní nabídky.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Byl krásný letní den a paní učitelka se rozhodla, že uspořádá párty pro své školáky, kteří právě úspěšně zakončili školní rok. Vybrala si téma “cestování” a chtěla, aby i dezert k tématu odpovídal. A tak se paní učitelka rozhodla, že připraví dort se žlutým školním autobusem a ovocem.

Pečení dortu jí zabralo celé dopoledne, ale nakonec byl hotový a vypadal úžasně. Školní autobus byl zdobený jahodami a malinami a na střeše seděly borůvky, které představovaly malé cestující. Když přišli školáci na párty, byli nadšení z dortu a paní učitelka se tajně usmívala, když viděla jejich nadšené výrazy. Dort se žlutým školním autobusem a ovocem se stal hitem párty a všichni se shodli, že byl nejen krásný na pohled, ale také vynikající na chuť. Paní učitelka byla šťastná, že se jí podařilo uspořádat nezapomenutelnou párty a ještě navíc připravit tak úžasný dezert.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík