Lesní zvířátka

2 500 

Pokud hledáte dokonalý dárek, pak je dětský dort s liškou a sovou tou správnou volbou. Krásný dort je vyroben z čerstvých surovin, které poskytují nekonečně sladkou chuť. Představte si, jak bude oslavenec vzrušeně očekávat, až si pochutná na kousku tohoto dortu. Připravte nezapomenutelný zážitek! Dětský dort s liškou a sovou je skvělou volbou pro každou dětskou párty.

 Kč
Katalogové číslo: 6747 Kategorie: Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Krásný dort je zdobený lesními zvířátky, doplněn svěžím rozmarýnem a skořicí. Jeho vzhled je velmi příjemný a potěší hosty. Dort je jistě skvělou volbou pro oslavu, jeho chuť je výborná a bude mít úspěch u všech.

 

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byl jednou jeden malý dort, který byl vyroben z nejlepší čokolády a byl nádherně voňavý. Dort byl upečen pro slavnostní příležitost v malé vesničce za lesem a celá vesnice se na něj těšila.

Když byl dort hotový a vychladlý, dala ho paní pekařka na okenní parapet, aby se ochladil. Netušila ale, že na parapetě čeká liška, která celý den hladově sledovala, jak se dort peče. Liška se na dort vrhla a celý ho snědla. Když se vrátila paní pekařka, byla zděšena. Dort, který měl být hlavním lákadlem slavnosti, zmizel!

Začala hledat po celém domě a nakonec zahlédla liščí ocas, který vyčuhoval zpod okna. Přiběhla blíž a uviděla, že liška právě dojídá poslední kousky dortu.

Paní pekařka byla naštvaná a chtěla lišku vyhnat, ale ta jí přesvědčivě vysvětlila, že jí chutnal tak moc, že si prostě nemohla pomoct. Navíc slíbila, že pro příště bude dort chránit a nenechá ho zmizet znovu. Paní pekařka nakonec souhlasila a liška se stala hlavní strážkyní dortů v celé vesnici. Všichni se jí báli, ale zároveň si jí vážili, protože věděli, že liška nikdy nezradí a bude o dorty pečovat jako o nejvzácnější poklad. A tak se dort s liškou stal nejslavnějším dortem v celém kraji.

lesní zvířátka a dort

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík