Ledové království- dvoupatrový dort

3 950 

Náš ledově královský dort je vyroben z nadýchaného krému a jemného těsta s vytištěnou figurkou z Ledového království na vrcholu. Ozdoben je sněhovými vločkami z bílé a modré fondánové hmoty. Ideální pro oslavu narozenin malé slečny.

 Kč
Katalogové číslo: 6483 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Dort je vyroben z kvalitní potahovací hmoty a jemného těsta. Na vrchu dortu se nachází figura hlavní hrdinky z pohádky Ledové království, tištěná na jedlém papíře. Dort je navíc ozdoben kouzelnou sněhovou vločkou z 3d tisku. Je skvělou volbou pro všechny fanoušky pohádky Ledové království a pro ty, kteří mají rádi sladké dobroty s netradičním vzhledem.

Velikost dortu

2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový 32+ porcí

Příběh pro děti

Na konci světa se nacházelo malé ledové království. Vládla nad ním královna Elza, která měla magickou moc nad sněhem a ledem. Jednou se však stala velká chyba a Elza se bála, že svou magickou moc nedokáže ovládat. Proto se rozhodla zavřít do zámku a nikomu se už neukazovat.

Její sestra Anna se o ní velmi bála a rozhodla se, že za ní půjde. Cestou potkala spoustu zajímavých postav, jako například kamarádského tesaře Kristoffa a jeho osla Svena nebo roztomilého sněhuláka Olafa.

Společně se vydali na cestu za královnou Elzou, aby ji pomohli zvládnout její magickou moc a vrátit se zpět do zámku. Cestou potkali mnoho nástrah a překážek, ale nakonec dorazili do zámku. Tam na ně čekal ledově královský dort, který připravila královna Elza, aby oslavila jejich úspěšnou cestu. Dort byl vyroben z čokolády a vanilky s figurovou výzdobou z postav pohádky Ledové království. Všichni se velmi radovali a společně slavili jejich úspěch. Od té doby už nikdy nebyla Elza sama a všichni spolu žili šťastně až do konce.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík