L.O.L. panenky

2 550 

Úžasný růžový dort je vyrobený z nejlepších surovin a je zdobený veselými a barevnými figurkami L.O.L. panenek, které jsou na jedlém tisku a fondánu. Jeho sladká a voňavá pokrývka je navržená tak, aby uspokojila každý chuťový pohárek. Dort je ideální pro dětské narozeninové oslavy malých slečen. Nechte se unést do světa L.O.L. panenek s tímto skvělým dortem, který je plný chuti a radosti.

 Kč
Katalogové číslo: 6402 Kategorie: Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Růžový dort zdobený tématem L.O.L. panenek je skvělou volbou pro všechny fanoušky těchto slavných panenek. Vyrobený z jemného a voňavého růžového krému a ozdobený řadou krásných figurek L.O.L. panenek, které jsou umístěné na dortu. Díky svému sladkému a barevnému designu je tento dort ideální pro dětské narozeninové oslavy nebo jako pozornost pro malé holčičky.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Panenka jménem Lola byla velmi šikovná a ráda pekla sladké dobroty. Jednoho dne se rozhodla, že upeče dort pro své kamarády z rodiny L.O.L. panenek. Lola začala připravovat suroviny a vymyslela si recept na krásně růžový dort s vanilkovou pokrývkou. Když byl dort upečený a vychladlý, Lola se rozhodla ho ozdobit figurkami svých kamarádek z rodiny L.O.L.

Když byl dort konečně hotový, Lola ho nesla radostně ke svým kamarádům, kteří byli nadšení z její dovednosti a sladkého dortu. Všichni se radovali a společně si pochutnávali na lahodném a barevném dortu, který Lola s láskou upekla.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík