Dort A je to! Pat a Mat

2 660 

Tento úžasný dort je zdobený tématem dvou nešiků a je ideální pro oslavy narozenin nebo jiných speciálních příležitostí. Vrstvy lahodného těsta a dekorace na téma Pata a Mata zobrazují zábavnou dvojici nešiků. Tento dort bude určitě skvělým překvapením pro všechny kutily a chutnat bude skvěle!

 Kč
Katalogové číslo: 6391 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Tento unikátní dort je pro všechny milovníky vtipných scének a nezapomenutelných chutí! Každá vrstva těsta je promazána lahodným krémem. Dort je následně zdobený kreativní dekorací z fondánu, která zobrazuje dva roztomilé nešiky v nečekaných situacích. Tento dort bude skvělou volbou pro oslavy narozenin nebo jakoukoli jinou speciální příležitost a určitě potěší všechny přítomné svou vtipnou atmosférou a nezapomenutelnou chutí.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Představ si dva zábavné nešiky, kteří se rozhodli udělat pro své přátele speciální dort k oslavě narozenin. Nedokázali ale přijít na to, co by měl tento dort obsahovat, a tak se rozhodli pro něco opravdu výjimečného.

Pat se rozhodl pro složitý recept na čokoládový dort s marcipánovým krémem, zatímco jeho kamarád Mat měl raději jahodový dort s krémem z bílkovin. Nakonec se ale shodli na kombinaci obou chutí a začali společně připravovat těsto. Pat se staral o přípravu čokoládové směsi, zatímco Mat míchal jahodovou příchuť do těsta. Během pečení se dort krásně zvedl a vůně po čokoládě a jahodách se rozlila po celé kuchyni. Když byl dort hotový, nešikové ho namazali lahodnou krémovou polevou a ozdobili ho marcipánovými figurkami, které zobrazovaly zábavné scénky s nešiky v různých situacích.

Když přišli přátelé na oslavu, byli ohromeni nejen vzhledem, ale hlavně chutí tohoto unikátního dortu. Nešikové se radovali, že se jim povedlo udělat něco tak výjimečného a že mohou společně s přáteli slavit v tak vtipné atmosféře.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík