Krémový sobík

Přivítejte na oslavě malého soba v podobě dokonalého krémového dortu! Tato pochoutka je vyrobena z nejčerstvějších surovin a plná chutí, které se budou rozplývat na jazyku. Jemný krémový korpus je obmazaný krémem a ozdoben na sobí téma. Krémový dort ve tvaru malého sobíka je ideální volbou pro každou příležitost, ať už je to rodinná oslava nebo jen tak pro radost. Pozvěte ho do svého domova a nechte se unést jeho neodolatelnou chutí!

Katalogové číslo: 6416 Kategorie: , Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Vychutnejte si ten nejsladší zážitek s naším krémovým dortem ve tvaru malého soba! Tento dort je vyroben z nejkvalitnějších surovin a je přímo nabitý chutí. Jeho jemný krémový korpus je obmazaný krémem a ozdobený detailně vytvořeným sobí dekorací. Zažijte nezapomenutelný zážitek s naším krémovým dortem, který vám nabídne vrcholnou chuť a nevšední zážitek z každého sousta.

Příběh pro děti

Byl jednou malý sobík jménem Max, který byl velkým milovníkem sladkostí. Jednoho dne se rozhodl, že si upeče vlastní dort. Max byl velmi šikovný a tak se mu podařilo najít recept na skvělý čokoládový dort v kuchařce, kterou našel v kuchyni.

Max se rozhodl, že si dort upeče sám, i když mu to trvalo trochu déle, než by čekal. Nakonec se mu ale podařilo udělat všechno podle receptu a dort vyšel perfektně. Byl tak šťastný, že se rozhodl oslavit svoje úspěchy tím, že pozval celou rodinu na oslavu do parku.

Celá rodina byla nadšená, když viděla, jaký krásný a chutný dort Max upekl. Sobík se cítil jako skutečný šéfkuchař a byl na sebe pyšný. Od té doby se stal velkým pomocníkem v kuchyni a už nikdy nezapomněl na to, jaké to bylo vyrobit si vlastní dort.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík