L.O.L panenka a jednorožec

2 650 

Náš dort s panenkou a jednorožcem je skvělou volbou pro dětské oslavy nebo pro ty, kteří mají rádi něco trochu netradičního. Tento kreativní dort je ozdobený krásnými figurkami, které mu dodávají nezaměnitelný a jedinečný vzhled. Dopřejte si tento chutný a výjimečný zážitek na své příští oslavě nebo jen tak pro radost.

 Kč
Katalogové číslo: 6630 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Pokud hledáte dokonalý dárek pro malého snílka, dort s panenkou a jednorožcem je tou pravou volbou! Tento krásně vypadající dort je nadýchaný a měkký, takže se rozplyne na jazyku jako pravá pohádka. A s těmi úžasnými figurkami panenky a jednorožce na vrcholu, je zárukou radosti a úsměvů pro každého, kdo se na něj podívá. Navíc, s naší profesionální pozorností k detailu a vysokou kvalitou surovin, můžete být si jistí, že tento dort bude chutnat skvěle. Dejte svým blízkým dárek, který udělá radost jak na očích, tak i na jazyku, a zažijte pohádkovou chvíli s naším dortem s panenkou a jednorožcem.

Dort byl dělaný pro dvě oslavenkyně, ale klidně jej může mít jen jedna holčička. Na dortu je ručně modelovaná panenka L.O.L a jednorožec.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Byl krásný slunečný den a malá holčička jménem Terezka se těšila na své narozeniny. Její maminka jí připravila oblíbený dort s panenkou a poníkem, který si Terezka vždycky přála.

Když Terezka dostala dort, zableskly se jí oči štěstím. Na vrcholu dortu stála malá panenka v s šátkem na hlavě a vedle ní se smál malý poník s jemnými, vlnitými chloupky. Terezka byla nadšená a s radostí se do dortu pustila. Maminka Terezce namazala lžíci krému na tvář a Terezka se začala smát. “Maminko, můžu si dát panenku a poníka?” zeptala se nadšeně. Maminka se usmála a přikývla. Terezka s radostí vzala panenku a poníka z dortu a postavila si je na talířek vedle sebe.

Ostatní děti se smály, jak veselá byla Terezka, a brzy se všichni pustili do dortu. Dort byl tak dobrý, že se všichni najedli až po uši. Když byl dort skoro úplně snědený, Terezka si vzala panenku a poníka a dala si je na klín. “Děkuji, maminko, za nejlepší narozeniny vůbec!” řekla Terezka a objala maminku. A tak se všichni společně radovali z krásného slunečného dne a z nejlepšího dortu, jaký kdy měli.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík