Dort s modelovaným koníkem

2 510 

Připravte se na oslavu, která vás dostane do ráje! Tento fialový dort s modelovaným poníkem je tím pravým kouzelným kouskem, který rozzáří každou párty. Jeho nádherná fialová barva a lahodná chuť z něj činí opravdového gurmánského krále. A když už jsme u té chuti, jeho výjimečná receptura vás dostane do kolen.

 Kč
Katalogové číslo: 6637 Kategorie: , Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Tento nádherný fialový dort je vytvořen z kvalitních surovin a je ozdoben modelovanou figurkou poníka ze špičkové cukrářské hmoty. Je vyroben s láskou a pozorností k detailům, aby byl nádherným zpestřením jakékoliv příležitosti. Jeho nádherná fialová barva a lahodná chuť z něj činí jedinečný a výjimečný dort, který bude určitě hitem na vašem stole. Tento fialový dort s modelovaným poníkem je ideální volbou pro všechny milovníky dobrého jídla a zároveň pro ty, kteří si potrpí na něco výjimečného a krásného.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Bylo jedno krásné odpoledne v létě a malý Honzík se vydal na procházku do lesa. Cestou potkal poníka, který mu připadal velmi veselý a milý. “Ahoj, jsem Kája,” pozdravil poník a Honzík se na něj usmál. “Rád bych ti ukázal něco zábavného,” řekl Kája a vedl Honzíka k malému jezírku, kde se koupali vodní víly. Honzík byl nadšený a celý den si užíval s novým kamarádem.

Večer se vrátili domů a Honzíkovi maminka připravila slavnostní večeři. Když přišel na řadu dezert, přinesla nádherný dort s modelovaným poníkem. Honzík zajásal radostí a Kája se na něj usmál. “To je pro tebe od nás,” řekl poník a poklepal Honzíka. Honzík se na něj podíval s úžasem a společně s ostatními se pustili do chutného dortu. Byl to nejlepší den v jeho životě a Honzík se těšil, až si s Kájou zase zažijí spoustu legrace.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík