Krémový safari dort

2 690 

Úchvatný krémový dort je perfektní volbou pro oslavy narozenin nebo jiné příležitosti pro vaše malé dobrodruhy. Vrch dortu je ozdoben vymodelovanou žirafou, slonem, zebrou a lvem. Tento sladký a zábavný dort bude skvělým překvapením pro vaše děti a jejich kamarády. Užijte si slavnostní okamžik s tímto nezapomenutelným dezertem, který přenese vaše malé hosty do světa divoké Afriky.

 Kč
Katalogové číslo: 6652 Kategorie: Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Pokud hledáte nevšední dezert pro vaši příští oslavu nebo slavnostní příležitost, pak byste rozhodně měli zvážit tento krémový dort s vymodelovanou žirafou, slonem, zebrou a lvem. Tento dort je ideální volbou pro všechny milovníky divoké africké savany. Je ozdoben nádhernými zvířátky, která jsou vyrobená z fondánové hmoty. Dort je vyroben z čerstvých surovin a je možné ho objednat ve vašem oblíbeném příchuti. Nejen že tento dort vypadá úžasně, ale je také velmi chutný a bude skvělým překvapením pro vaše děti a jejich přátele. Užijte si slavnostní okamžik s tímto nezapomenutelným dezertem, který přenese vaše malé oslavence do světa divoké africké savany.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Kdesi v savaně, kde žili různá africká zvířátka. Mezi nimi byl i malý antilopí kluk jménem Bongo. Bongo byl velmi šikovný a rád se učil novým věcem. Jednoho dne se Bongo rozhodl, že si udělá radost a upeče dort. Nebyl to ale úplně obyčejný dort, Bongo si přál udělat něco opravdu výjimečného.

Bongo se rozhodl pro maracuja dort s kokosovou polevou a ananasovými kousky. Když dort pekl, všechna ostatní zvířátka se nemohla dočkat, až ochutnají Bongův výjimečný dezert. Když byl konečně hotový, všichni se kolem něj shromáždili a nedočkavě očekávali, až se konečně budou moci do dortu pustit.

Bongo dal každému zvířátku kousek a všichni společně si užívali sladkou dobrotu. Byl to nejlepší dort, jaký kdy každé z nich mělo. Od té doby se Bongo stal známým pekařem a jeho maracuja dort s kokosovou polevou se stal hitem mezi všemi africkými zvířátky.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík