Krémový dort SpongeBob

2 670 

Krémový dort SpongeBob je sladká pochoutka pro všechny fanoušky kultovního animáku SpongeBob v kalhotách. Dort je vyroben z lahodného těsta a náplně, pokrytý je krémem. Na vrcholu se nachází figurka SpongeBoba nebo jiné dekorace inspirované tímto oblíbeným kresleným seriálem. Je skvělou volbou pro dětské oslavy nebo pro všechny milovníky dobrého jídla.

 Kč
Katalogové číslo: 6719 Kategorie: Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Připravte se na oslavu s naším úžasným krémovým dortem SpongeBob! Tento sladký zázrak je vyroben z lahodného těsta a krémové náplně, která se rozplývá na jazyku. Pokud si myslíte, že to zní skvěle, počkejte, až uvidíte dekoraci – na vrcholu dortu se nachází samotný SpongeBob v kalhotách, který se na vás usmívá svým veselým úsměvem. Tento dort je skvělou volbou pro dětské oslavy nebo pro všechny, kdo si chtějí užít sladkou dobrotu s něčím navíc. Připravte se na pořádnou porci zábavy s naším krémovým dortem SpongeBob!

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Jednoho dne se SpongeBob a jeho kamarádi Patrick, Plankton a Sandy rozhodli, že udělají dort pro svého nejlepšího kamaráda, Karla. SpongeBob se rozhodl, že bude dort vyrobený z oblíbené citronové pěny a bude ozdobený modelovanými figurkami z jeho oblíbeného animovaného seriálu.

S pomocí Sandy, která je přece jen trochu zkušenější s pečením, začali připravovat těsto. Plankton, který je vždy plný nápadů, navrhl, aby do těsta přidali něco výjimečného, a tak se rozhodli přidat kousek čokolády. Když bylo těsto hotové, vyváleli ho a vystřihli z něj tvar SpongeBoba.

S pomocí modelovací hmoty začali tvarovat malé figurky SpongeBoba a jeho kamarádů. Patrick se postaral o Karla, Plankton vytvořil sám sebe a Sandy vytvarovala svoji postavičku. Když byly všechny figurky hotové, položili je na dort a začali ho zdobit.

Když byl dort hotový, všichni se kolem něj sešli a začali oslavovat. SpongeBob se nemohl dočkat, až dort rozkrojí a všichni si budou moci kousek vzít. Když už byl dort rozkrojený, všichni se najedli a byli nadšení z toho, jak dobrý byl. SpongeBob byl šťastný, že mohl udělat radost svému nejlepšímu kamarádovi a že si všichni užili takovou sladkou pochoutku.

SpongeBob na oslavě narozenin

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík