Krémový dort s Mimoni

2 610 

Tento dětský dort je zdobený vymodelovanými mimoni, kteří jsou oblíbenými postavičkami mezi dětmi. Je to perfektní volba pro dětské narozeniny nebo jiné oslavy pro děti. Dort bude určitě skvělou pochoutkou pro všechny malé gurmány a zároveň se stane výjimečnou dekorací pro vaši oslavu.

 Kč
Katalogové číslo: 6698 Kategorie: ,
Plaťte kartou online nebo převodem

Přivítejte na svou oslavu mimoní království s tímto kouzelným dětským krémovým dortem s vymodelovanými mimoni! Tento dort je nejen lahodnou pochoutkou pro všechny malé gurmány, ale také nádhernou dekorací pro vaši dětskou oslavu. Ať už oslavujete narozeniny, první školní den nebo jakoukoli jinou příležitost, dort bude určitě skvělou tečkou za vaší oslavou. S tímto dortem se vaše děti stanou králi a královnami svého vlastního mimoního království a budou si užívat každé sousto tohoto sladkého dobrodružství.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byla jednou malá holčička jménem Terezka, která měla velkou radost z toho, že se jí brzy bude konat narozeninová oslava. Její maminka jí slíbila, že koupí nejúžasnější dort, jaký kdy viděla.

Terezka se už nemohla dočkat, a tak s maminkou začaly plánovat, jaký dort by měl být. Terezka milovala Mimoně, a tak se rozhodly, že dort bude právě s těmito postavičkami.

Maminka začala hledat dortové studio kde dort s Mimoni vyrobí. Chvíli to trvalo, ale nakonec se jí podařilo najít to správné, kde upečou a vymodelují perfektní dort s Mimoni. Když byl dort na oslavě, Terezka byla nadšená. Byl to nejúžasnější dort, jaký kdy viděla, a všichni na oslavě se o něj prali. Nakonec se všichni spokojeně najedli a Terezka byla šťastná, že se jí podařilo oslavit své narozeniny s nejlepším dortem na světě.

mimoni na narozeninovém dortu

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík