Krémový dort s medvídkem

2 550 

Tento modrý krémový dort je ozdobený ručně modelovaným žlutým medvídkem z fondánu na vrchu. Je vyroben z jemné a voňavé krémové náplně, která se skvěle hodí k sladkému a lahodnému modrému dortu. Tento dort je skvělou volbou pro oslavy nebo jen tak pro radost. Rozhodně potěší všechny milovníky sladkých dobrot a krásných dekorací. Ručně modelovaný medvídek z fondánu dodává celému dortu unikátní a osobitý vzhled.

 Kč
Katalogové číslo: 6468 Kategorie: Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Krémový dort je opravdovým uměleckým dílem! Jeho vrch je ozdoben žlutým medvídkem a knoflíky. Tento krásný medvídek se usmívá a mává na všechny, kteří kolem něj procházejí. Pod tímto kouzelným medvídkem se skrývá krémová pochoutka, která je vyrobena z jemné a voňavé náplně. Potěší všechny milovníky sladkých dobrot a umění.

 

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Byl jednou jeden medvídek, jmenoval se Míša. Míša byl velmi zručný a rád všechno zkoušel. Jednoho dne se rozhodl, že si upeče dort. Míša si všechno potřebné vzal do kuchyně a začal míchat těsto. Po chvíli měl hotové krásné těsto a nalil ho do dortové formy. Dort vložil do trouby a čekal, až se upeče. Zatímco dort pekl, věnoval se dalším činnostem. Když ale zapomněl na dort v troubě, byl konec. Dort byl spálený a Míša byl zklamaný.

Nemohl ale zůstat smutný dlouho, protože jeho kamarádi medvídci přišli a pomohli mu vymyslet nový plán. Společně začali péct nový dort a tentokrát dali větší pozor, aby se jim to už nestalo.

Když byl dort hotový, všichni společně slavili a Míša byl šťastný, že se mu povedlo upéct dort s pomocí kamarádů. Od té doby se Míša stal nejlepším pekařem medvídků a rád pekl dorty pro všechny své přátele.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík