Krémový dort s méďou

2 590 

Tento modrý dětský krémový dort s medvídkem je ideální volbou pro oslavu prvních narozenin vašeho malého miláčka. Jeho krémová chuť a měkké těsto budou lahodit chuťovým pohárkům vašich nejmenších a medvídek na vrcholu dortu přidá na zábavě a radosti z oslavy. Oslavte první krůčky vašeho malého miláčka s tímto krásným a lahodným dortem.

 Kč
Katalogové číslo: 6693 Kategorie: Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Zažeňte smutek z rozříznutého dudlíku a přivítejte sladké vítězství prvních narozenin vašeho malého miminka s tímto úžasným modrým dětským krémovým dortem s medvídkem! Dort je nejen lahodnou pochoutkou pro vaše nejmenší, ale také krásnou dekorací pro oslavu prvních krůčků vašeho malého miláčka. S touto sladkou pochoutkou se vaše dítě stane králem nebo královnou svého vlastního království a bude si užívat každé sousto tohoto sladkého dobrodružství.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byl jednou jeden medvídek jménem Míša, který byl nesmírně hladový. Trávil celé dny hledáním jídla a nikdy se mu nepodařilo najít něco opravdu dobrého. Jednoho dne však v lese objevil nádherný dort, který voněl po čerstvých jahodách a šlehačce. Míša byl okamžitě zaujatý a s velkou chutí se do dortu pustil.

Byl neuvěřitelně výborný a Míša si ho nesmírně užíval. Když se ale blížil ke kraji dortu, zjistil, že je něco špatně. Dort se začal hýbat a vystoupila z něj malá myška.

“Promiň, že tě vyrušuji, medvídku,” řekla myška. “Ale tenhle dort je můj. Můj pán ho pro mě upekl, abych se mohla pomazlit s něčím sladkým.”

Míša byl zklamaný, ale rozhodl se, že myšce neublíží. “Promiň, že jsem ti ukradl tvůj dort,” řekl. “Nevěděl jsem, že je tvůj. Můžu ti ho vrátit a půjdu hledat něco jiného k jídlu.”

Myška byla ráda, že se medvídek choval slušně a rozhodla se mu odpustit. “Nech to být, medvídku,” řekla. “Můžeš si dort sníst. Je to malá odměna za to, že jsi byl tak hodný.”

Míša byl nesmírně vděčný. Byl to nejlepší den v jeho životě a od té doby se stali nejlepšími přáteli. Nikdy nezapomněl na ten úžasný dort, vždycky se choval slušně a s úctou k ostatním, aby si získal jejich přátelství.

medvídek slaví narozeniny

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík