Jednorožec – krémový dort

2 500 

Tento duhový krémový dort s jednorožcem je skvělým způsobem, jak ozdobit jakékoli oslavu. Vypadá krásně s barevnými vrstvami a rohem jednorožce na vrcholu dortu. Je vyroben z lahodného krému a vláčného těsta. Tento dort je ideální pro děti i dospělé a určitě bude hitem na každé párty.

 Kč
Katalogové číslo: 6645 Kategorie: Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Připravte se na překvapení v podobě našeho úžasného duhového krémového dortu s jednorožcem! Tento kouzelný dort je plný barev a chuti, s vrstvami nádherně namixovaných barev a chutí, která se roztáhne po vašem jazyku jako obláček štěstí. A aby toho nebylo málo, na vrcholu dortu se tyčí krásný jednorožčí roh, který vás bude pozorovat svým tajemstvím a kouzlem. Tento dort je skutečným zážitkem pro všechny milovníky fantazie a nevšedních chutí.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byl jeden krásný den, kdy se rozhodla malá holčička pojmenovaná Marie, že upeče neobyčejný dort. Marie byla velký milovník jednorožců a rozhodla se, že její dort bude mít tvar jednorožce.

Marie vyběhla do kuchyně a pustila se do práce. Smíchala mouku, cukr a vejce dohromady a vytvořila krásné hladké těsto. Poté přidala barviva, aby dostala krásných duhových odstínů. Když bylo těsto hotové, vložila ho do formy a pekla ho v troubě. Zatímco dort pekla, vytvořila z plátkového těsta krásné rohy pro jednorožce. Když byl dort hotový, vyklopila ho z formy a začala ho zdobit. Použila různé druhy šlehačky a cukrovinek, aby dostala krásný duhový vzhled. Poté na vrchol dortu položila rohy a vytvořila tak krásného jednorožce.

Marie se na svůj dort s jednorožcem velmi těšila a věděla, že bude skvělým dezertem pro celou rodinu. Když byl hotový, všichni se kolem něj sešli a podělili se o kousky tohoto neobyčejného a barevného pokrmu. Všichni byli nadšení z chutě a vzhledu dortu. Marie byla velmi pyšná na svůj výtvor.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík