Hnědá kočička – krémový dort

2 530 

Představte si, že máte před sebou hnědý dort ve tvaru kočičky, který je nádherně zdobený květinami. Tento dort je vyroben z kvalitních surovin a jeho chuť je opravdu vynikající. Jeho nadýchaný krém je navrstven na vláčném těstě, které je na povrchu obmazané do hněda. Květiny, které jsou na dortu umístěné, dodávají celkovému vzhledu dortu neuvěřitelnou elegantnost a šarm.

 Kč
Katalogové číslo: 6487 Kategorie: , Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Naše kočičí pochoutka je skutečným zázrakem pro všechny milovníky koček a sladkostí. Tento vynikající dort je vyroben z nejčerstvějších surovin a jeho chuť je opravdu nezapomenutelná. Ale to není všechno! Dort je navíc zdobený květinami, které mu dodávají neuvěřitelný design. Dejte se dokonale rozmazlovat touto lahodnou pochoutkou a nechte se unést do světa sladkého štěstí.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí

Příběh pro děti

Jednou na jaře se v malé vesničce objevila malá hnědá kočička jménem Kaja. Kaja byla velmi hravá a vždy chtěla vědět, co se kolem ní děje. Jednoho dne se rozhodla, že se vydá do lesa za dobrodružstvím.

Když Kaja vstoupila do lesa, uviděla nádherné květiny a slyšela zpěv ptáčků. Byla nadšená a rozhodla se, že se projde až na samotný konec lesa. Cestou potkala spoustu zvířátek a dokonce i vílu, která jí nabídla, že ji provede lesem. Víla Kaju provedla až do tajné jeskyně, kde byl kouzelný dort ve tvaru kočičky, který voněl po cukru a kakaovém másle. Kaja byla nadšená a rozhodla se, že si dort ihned dá. Po tom, co Kaja snědla dort, se její hnědý kožíšek rozzářil a ona se cítila jako královna. Když Kaja zestárla, vzpomínala na své dobrodružství v lese a na kouzelný dort, který jí dal tolik radosti.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík