Dvoupatrový dort Auta

2 750 

Představujeme vám naši novinku v podobě dvoupatrového dortu inspirovaného pohádkou Cars! Je skvělou volbou pro všechny milovníky této slavné pohádky a je vyroben z nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. Dort je rozdělen do dvou pater, z nichž horní je vyzdobený oblíbenými postavičkami z pohádky Cars. Ty jsou vytvořené z fondánu s přesnou důsledností a jsou skutečnou ozdobou. Dolní patro pak představuje závodní dráhu.

 Kč
Katalogové číslo: 6451 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Vítejte u našeho dvoupatrového dortu na téma animované pohádky Cars! Tento dort je ideální pro všechny milovníky této slavné pohádky a je vyroben z čerstvých, kvalitních surovin. Vrchní patro dortu je vyzdobené postavičkami z pohádky Cars, zatímco spodní patro je tvarováno jako závodní dráha. Dort je pokrytý fondánem a jeho vnější strana je navíc ozdobená řadou malých, barevných dekorací, které dodávají celkovému vzhledu dortu šmrnc.

Velikost dortu

Jedno patro 15 porcí, Jedno patro 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový 32+ porcí

Příběh pro děti

Jednoho dne se malé autíčko rozhodlo, že by rádo přivezlo na oslavu kamarádovi dort. Vyrazilo tedy do města a začalo hledat nejlepší cukrárnu. Cestou potkalo spoustu dalších autíček, která také něco hledala. Autíčko nakonec našlo cukrárnu, ve které byl nejlepší dort na světě. Byl to dvoupatrový dort na téma animované pohádky Cars. Autíčko se rozhodlo, že si dort koupí a odveze ho kamarádovi na oslavu.

Když autíčko přijelo na oslavu, kamarád byl nadšený. Dali si společně kousek dortu a pochutnávali si na lahodné chuti. Autíčko bylo šťastné, že mohlo přivézt kamarádovi takovou sladkou radost. A tak se společně veselili a hráli spolu hry až do pozdních hodin.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík