Dort s jednorožcem

2 650 

Dort na téma jednorožec je sladký dezert s překrásnou dekorací v podobě jednorožce. Je vyroben z lahodného těsta a náplně, pokrytý je fondánem. Na dortu se nachází barevný, veselý jednorožec a lízátka. Je ideální volbou pro dětské oslavy nebo jen tak pro radost.

 Kč
Katalogové číslo: 6724 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Dort na téma jednorožec je lahodná pochoutka s krásnou dekorací. Je vyroben z vybraných surovin a má lahodnou náplň. Na vrcholu je umístěn jednorožec a lízátka. Díky tomu je barevný a veselý. Ideální volba pro dětské oslavy nebo jen tak pro radost. Jeho chuť a vzhled potěší nejen malé děti, ale i dospělé.

 

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Bylo krásné léto a všichni se těšili na oslavu narozenin malého chlapce jménem Tomáš. Jeho maminka se rozhodla udělat pro něj neobvyklý dort, který by ho nadchl a zároveň byl krásný na pohled.

Tomáš byl velkým fanouškem jednorožců a tak maminka nakoupila všechny potřebné suroviny a začala připravovat dort s jednorožcem. Nejprve upekla korpus z bílého dortového těsta a poté začala tvořit jednorožčí hlavu z marshmallow těsta. Když měla hlavu hotovou, nalepila ji na korpus a začala ji pomalu modelovat.

Zelené fondánové těsto se stalo jednorožčími rohy a ušima. Bílý fondán se stal jeho vousky a hřívou. Modré oči a růžové rty daly jednorožci veselý a roztomilý výraz.

Když byl dort hotový, všichni se na něj zářivě usmívali. Tomáš byl nadšený a s radostí přijal nůž, aby mohl dort oslavit s ostatními. Když se špička nože dotkla korpusu dortu, jednorožčí hlava se rozpustila a začala se šířit po celém dortu. Tomášovi se rozzářily oči a s úsměvem se pustil do jídla. Všichni si pochutnávali na jednorožčím dortu, který byl nejen krásný, ale také velmi chutný. A Tomášova oslava se stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky.

unicorn dort

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík