Dort s rybou

2 600 

Dort je vyroben s pečlivostí a láskou pro všechny milovníky rybaření. Jeho vzhled připomíná rybku a prut, což jej činí opravdu originálním a zábavným. Je vyroben z kvalitních surovin a je velmi chutný. Ideální volba pro oslavy narozenin nebo jiné příležitosti. Dort je navíc velmi krásně dekorován a vydrží po dlouhou dobu čerstvý.

 Kč
Katalogové číslo: 6554 Kategorie: ,
Plaťte kartou online nebo převodem

Dort je víc než jen sladká pochoutka – je to umělecké dílo, které potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale i vaše oči! Vymodelovaná rybka a prut na vrcholu dortu jsou jako vystřižené z idylické scény u rybníka a dodají vašemu stolu nevšední atmosféru. Dort je navíc vyroben z nejčerstvějších surovin a je velmi chutný. Je to skvělý způsob, jak oslavit narozeniny nebo jinou příležitost, a rozveselit všechny přítomné.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byl krásný letní den a Marie se chystala oslavit své narozeniny. Její nejlepší kamarádka Jana jí slíbila, že připraví něco opravdu výjimečného, a tak se Marie nemohla dočkat co jí Jana přichystá. Když přišla na oslavu, nemohla uvěřit svým očím. Stůl byl nakladený všemožnými dobrotami a uprostřed stál nádherný dort s vymodelovanou rybkou a prutem.

“To je pro tebe, Marie,” řekla Jana s úsměvem. “Vím, že máš ráda rybaření a chtěla jsem ti připravit něco opravdu výjimečného.”

Marie byla dojatá. Nikdy by jí nenapadlo, že by se dal vyrobit tak krásný a originální dort. “Je to úžasné, Jano. Děkuju ti moc,” řekla Marie a objala svou kamarádku. Společně s ostatními hosty se pak radovala z vynikajícího dortu a oslavy, která se zapíše do jejích nejlepších vzpomínek navždy.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík