Dort s pejskem Skye

2 750 

Dort s pejskem Skye je sladká pochoutka s krásnou dekorací v podobě oblíbeného charakteru ze seriálu PAW Patrol. Dort je vyroben z lahodného těsta a náplně. Na vrcholu dortu se nachází figurka pejska Skye nebo jiné dekorace inspirované tímto populárním seriálem pro děti.

 Kč
Katalogové číslo: 6713 Kategorie: Štítek:
Plaťte kartou online nebo převodem

Máte rádi sladké pochoutky a oblíbené seriály pro děti? Pak si u nás nenechte ujít náš úžasný dort s pejskem Skye! Tento lahodný dezert je vyroben z vláčného těsta a chutné náplně. Na vrcholu se pyšní figurkou pejska Skye z PAW Patrol. Nejen že vypadá skvěle, ale i chutná fantasticky. Pojďte si ho s námi vychutnat. Objednejte přes náš e-shop a užijte si sladkou radost přímo ve svém domově. Těšíme se na vás!

 

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Skye byla malá, štěňátko pekingského paličáka, které se každý den těšilo na svou oblíbenou sladkou pochoutku – dort. Její panička byla šikovná cukrářka a vždy pro Skye připravila nějaký úžasný dort. Tentokrát se rozhodla, že pro Skye udělá tvar její oblíbené hračky – plyšového pejska.

S pomocí modelovací hmoty začala tvarovat malou figurku pejska, kterou pak položila na vrch. Když byl dort hotový, Skye byla nadšená. S radostí se na něj vrhla a začala si s ním hrát. Panička ji pochválila a řekla jí, že je to nejlepší dort, jaký kdy udělala. Skye byla šťastná a plná sladké pochoutky, kterou si tak moc užívala. Od té doby panička pro Skye připravovala dort ve tvaru její oblíbené hračky každý týden, a Skye se těšila na každou sladkou pochoutku, kterou pro ni připravila.

pejsek skye s dortem

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík