Dort s medvědí holčičkou

2 660 

Růžový dort s modelovaným medvídkem je skvělá volba pro první narozeniny dítěte. Na vrcholu dortu se nachází modelovaný medvídek, který je vyroben z fondánu. Tento dort je ideální volbou pro dětské oslavy a způsobí radost nejen dětem, ale i jejich rodičům.

 Kč
Katalogové číslo: 6708 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Oslavte první narozeniny vašeho dítěte s naším úžasným růžovým dortem s modelovaným medvídkem a volánky! Dort se pyšní modelovaným medvídkem, který je vyroben z fondánu a zdobený je růžovými volánky. Skvělá volba na oslavu prvních narozenin. Těšíme se na objednávku!

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Medvědí holčička se jmenovala Medvědka a měla velkou slabost pro sladké, zejména pro dorty. Jeden den se rozhodla, že si upeče dort sama. Vzala si recept od maminky a vyrazila do kuchyně.

Medvědka se hodně snažila, ale bohužel se jí moc nedařilo. Těsto nešlo vyválet, na plechu se dort připálil a když ho konečně vyndala z trouby, upadl jí na zem. Medvědka byla zklamaná a začala brečet.

V tom přišla maminka a viděla, jak se holčička trápí. Přišla jí na pomoc a společně se jim podařilo vyrobit krásný a chutný dort. Medvědka byla nadšená a moc se těšila, až si na dort spolu s rodinou pochutnají. A tak se i stalo, všichni si dort moc pochvalovali a Medvědka byla šťastná, že se jí konečně podařilo udělat něco dobrého. Od té doby se stala nejlepší medvědí cukrářkou v celém lese.

medvídek s dortem

 

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík