Dort s pejskem

2 660 

Náš dort s pejskem je ideální pro všechny milovníky štěňátek. Je vytvořen z našeho oblíbeného receptu na dort a ozdoben vymodelovaným pejskem z fondánu. Jeho povrch je potažený potahovací hmotou a jako dekorace slouží malé tlapky. Skvělá volba pro narozeninové oslavy malých dětí. Jeho velikost si přizpůsobíte.

 Kč
Katalogové číslo: 6511 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Dort s vymodelovaným pejskem je skutečným zážitkem pro všechny milovníky sladkostí a štěňátek. Tento dezert je vyroben z kvalitních surovin a je ozdobený modelovanými tlapkami. Pejsek na vrchu dortu je vymodelován s velkou pozorností k detailům a usmívá se na vás svým šťastným výrazem. Dort s vymodelovaným pejskem je ideální volbou pro všechny příležitosti, od narozenin po rodinné oslavy.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Byl jednou jeden malý pejsek jménem Štěně, který žil se svou rodinou v malém domečku na okraji lesa. Štěně byl velmi šťastný pejsek, protože měl milující rodinu, která se o něj starala a hýčkala ho. Štěně měl ale jednu velkou vášeň – miloval dorty!

Jednoho krásného dne se rozhodl, že si upeče dort sám. Celý den trávil ve své malé kuchyni a pečlivě míchal těsto, naléval ho do formy a čekal, až se upeče. Když byl dort hotový nemohl se dočkat až ho ochutná. Radostí skákal po celém domečku a volal svou rodinu, aby se přišla podívat na jeho výtvor.

Když rodina přišla, ukázal jim svoji úžasnou dortovou výzdobu, kterou vytvořil z polevy a různých ozdob. Byl to nejhezčí dort, jaký kdy viděli. Všichni se hned vrhli na ochutnávání a Štěně se usmíval, že má rodinu tak rád a že jim udělal radost.

Od té doby peklo dorty pro svoji rodinu pravidelně a všichni se těšili na jeho sladké dobroty. Štěně se stal nejšťastnějším pejskem na světě, protože se mohl dělit o svoji lásku ke sladkostem s těmi, které měl nejraději.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík