Dort s pandou

2 690 

Připravte se na nevšední dobrodružství s výjimečným dortem a vymodelovanými pandami! Tento unikátní dezert je plný exotického kouzla a nezapomenutelné chuti. Vymodelovaná pandí zvířátka a bambusové stonky dodají dortu nevšední vzhled, který rozzáří každou párty. Tento dort je skvělým dárkem pro všechny milovníky zvířat a přírody, ale určitě potěší i ty, kteří hledají něco nového a nevšedního. Objevte kouzlo našeho dortu s vymodelovanými medvídky a bambusem. Nechte se unést jeho neopakovatelnou chutí!

 Kč
Katalogové číslo: 6546 Kategorie: ,
Plaťte kartou online nebo převodem

Dort s vymodelovanými pandami a bambusem je originální a zábavný dezert, který bude skvělým doplněním k jakékoli párty nebo oslavě. Tento dort je vyroben z kvalitních surovin a obsahuje vymodelované pandí medvídky a bambusové stonky, které přidají nádech exotického vzhledu. Jeho chutné a měkké těsto bude určitě skvělým zážitkem pro všechny milovníky sladkých pochutin. Dort s vymodelovanými pandami a bambusem je skvělým dárkem pro všechny milovníky zvířat a přírody, a to nejen pro děti. Jeho nevšední vzhled a chuť z něj udělají skutečnou dezertní lahůdku.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Bylo krásné odpoledne a panda jménem Bao se procházela po lese plném květin a zeleně. Najednou ucítila sladkou vůni a přivedlo ji to až k malému stánku, kde se prodávaly všechny druhy dortů. Bao se zaradovala a rozhodla se pro jahodový dort s krémem.

Když si sedala ke stolu s dortem, zahlédla nedaleko malou pandu, která se právě toulala po lese. Bao se rozhodla, že se půjde s pandou seznámit. Když přišla blíž, zjistila, že se jedná o mladého samečka jménem Ai. Bao se s Ai sblížila a společně si užívali sladké chutě dortu. Bylo to pro ně velké dobrodružství, protože jahodové dorty nebyly jejich oblíbené ovoce, ale nakonec se oběma moc líbily.

Od té doby se Bao a Ai stali neoddělitelnými přáteli a často spolu trávili odpoledne u sladkých dobrot. Bao se naučila milovat všechny druhy dortů a Ai zase zbožňoval různé ovocné příchutě. Pro obě pandy byly dorty připomínkou na krásné chvíle strávené společně.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík