Dort s hambáčem

2 680 

Tento dort je speciálně navržený tak, aby připomínal hamburger z oblíbené fastfoodové restaurace McDonald’s. Je vymodelován do podoby hamburgeru a na vrcholu dortu je umístěno logo McDonald’s. Je to perfektní volba pro fanoušky této značky nebo pro ty, kteří chtějí něčím zajímavým překvapit své hosty na oslavě. Dort bude určitě hitem na každé oslavě!

 Kč
Katalogové číslo: 6703 Kategorie: ,
Plaťte kartou online nebo převodem

Připravte se na nevídanou hostinu chutí a vzhledu s tímto ohromujícím dortem s vymodelovaným hamburgerem a logem McDonald’s!  Dort je nejen lahodným kouskem pro všechny milovníky hamburgerů, ale také jedinečnou dekorací pro vaši oslavu. Ať už oslavujete narozeniny, výročí nebo jakékoli jiné příležitosti, dort bude určitě středem pozornosti. Vyzkoušejte tento netradiční a kreativní způsob oslavy s přáteli a rodinou. Udělejte z vaší párty nezapomenutelný zážitek.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Bylo letní odpoledne a Tomáš se těšil na grilovačku, kterou měl s kamarády. Jeho maminka se rozhodla, že pro něj upeče narozeninový dort, a tak se vrhla do příprav.

Tomáš byl velkým milovníkem hamburgerů a tak maminka začala přemýšlet, jak by mohla hamburger zapracovat na dortu. Nakonec se rozhodla vytvořit modelovaného hamburgera z fondánu. Když byl dort hotový, vypadal skvěle. Modelovaný hamburger na vrchu připomínal pravý hamburger s klobásou, rajčetem a okurkou. Tomáš byl nadšený a všichni na grilovačce se shodli, že je to nejlepší dort, jaký kdy viděli.

Tomášův narozeninový dort s modelovaným hamburgerem se stal hitem grilovačky a všichni si pochutnali. Tomáš byl šťastný, že se mu podařilo oslavit narozeniny s tak úžasným dortem.

modelovaný hamburger

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík