Dort s bagrem

2 650 

Udělejte si radost dětem a pořiďte jim tento fantastický dort s modelovaným žlutým bagrem. Užijte si chuťové dobrodružství s tímto unikátním dortem, který bude největším hitem na vaší oslavě. Dort je vyroben z vysoce kvalitních surovin a jeho dokonalý žlutý bagr je vytvořen s láskou a precizností. Vaše děti budou s tímto dortem nadšené!

 Kč
Katalogové číslo: 6664 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Tento veselý dětský dort se žlutým bagrem je ideální volbou pro oslavy narozenin nebo jiné příležitosti pro vaše malé stavitele. Vrch dortu je ozdoben žlutým bagrem, který je vyroben z fondánu. Dort je vyroben z čerstvých surovin a je možné ho objednat ve vaší oblíbené příchuti. Tento sladký a zábavný dort bude skvělým překvapením pro vaše děti a jejich přátele.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byl jednou jeden bagr, který žil v malém městečku uprostřed polí. Bagr byl velmi spokojený se svým životem, protože měl dost práce na poli a vždy měl dost jídla. Jednoho dne, když bagr pracoval na poli, uviděl něco, co ho velmi překvapilo. Uviděl totiž dort, který ležel uprostřed pole. Bagr byl velmi zvědavý, tak se rozhodl, že se na dort podívá blíže. Když se k dortu přiblížil, uviděl, že je velmi chutný a že je plný ovoce a čokolády. Bagr byl velmi šťastný, že může dort sníst, a tak ho rychle snědl.

Bagr byl po jídle velmi spokojený a cítil se velmi dobře. V tu chvíli si ale uvědomil, že by měl dort sdílet s ostatními. Proto se rozhodl, že dort rozdělí mezi všechny své přátele na poli. Všichni byli velmi vděční za dort a společně si ho užili. Bagr byl velmi šťastný, že mohl s ostatními sdílet radost z dobrého jídla.

Tento příběh nám ukazuje, že i když máme něco dobrého, měli bychom se o to podělit s ostatními. Je důležité, abychom byli šťastní a spokojení, ale také abychom uměli pomáhat a radovat se společně s ostatními.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík