Dort podle hry Among Us

2 690 

Vsaďte na náš originální “Among Us” dort a připravte se na intergalaktické mlsání! Tento nevídaný dort vás zavede přímo do světa oblíbené hry a jeho nápaditá dekorace z fondánových figurek inspektorů bude hitem u všech fanoušků. A aby toho nebylo málo, tak jsme pro vás připravili i širokou škálu příchutí. Nemůžete se dočkat, až si pochutnáte na každém kousku? Neváhejte a objednejte si tento jedinečný “Among Us” dort ještě dnes!

 Kč
Katalogové číslo: 6444 Kategorie: ,
Plaťte kartou online nebo převodem

Náš originální dort “Among Us” je perfektním doplňkem k oslavě narozenin nebo jakékoliv jiné příležitosti pro fanoušky populární hry. Tento kreativní dort je vytvořen z vysoce kvalitních surovin a dekorován ručně vyrobenými fondánovými figurkami inspektorů z hry Among Us. Dort je dokončen elegantním lakováním, které dodává na atraktivitě. Tento dort je navíc chutný a může být připraven s různými příchutěmi, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce chutná.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí, 2. patrový střední 33+ porcí

Příběh pro děti

Bylo to krásné jarní odpoledne a celá rodina se rozhodla uspořádat oslavu narozenin pro malého Tomáška, který se právě dočkal svých sedmi let. Tomášek byl velkým fanouškem hry Among Us a tak rodiče usoudili, že by bylo skvělé pořídit mu k narozeninám dort s tématikou této hry. Vydali na cestu za nejlepším dortem v okolí. Po dlouhém hledání nakonec našli cukrárnu, kde byl krásně vyzdobený dort s figurkami inspektorů z hry Among Us. Tomášek byl nadšený a celá rodina se nemohla dočkat, až si pochutnají na lahodné čokoládové nebo vanilkové příchuti. Oslava narozenin se pro Tomáška stala nezapomenutelným zážitkem plným radosti a chutného mlsání. Vymodelované inspektory z fondánové hmoty si schoval a později si s nimi hrál.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík