Dinosauří dort

2 790 

Tento dort je zdobený modelovanými dinosaury, které jsou oblíbenými postavičkami mezi dětmi. Je to perfektní volba pro dětské narozeniny nebo jiné dětské oslavy. Dort bude určitě skvělou pochoutkou pro všechny malé gurmány a zároveň se stane výjimečnou dekorací pro vaši oslavu. Dinosauři na dortu přidají na zábavě a radosti z oslavy. Vaše děti se budou cítit jako králové a královny vlastního dinosauřího království.

 Kč
Katalogové číslo: 6688 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Připravte se na nezapomenutelné dinosauří dobrodružství s tímto úžasným dětským potahovaným dortem s modelovanými dinosaury! Dort je nejen lahodnou pochoutkou pro všechny malé milovníky těchto krásných stvoření, ale také nádhernou dekorací pro vaši dětskou oslavu. Ať už oslavujete narozeniny, první školní den nebo jakoukoli jinou příležitost, tento dort bude určitě skvělou tečkou za vaší oslavou. Nechte vaše děti vyrazit na cestu do prehistorického světa a udělejte z jejich oslavy nezapomenutelný zážitek!

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byl krásný slunečný den v kraji, kde žili dinosauři. T-Rex, Stegosaurus a Triceratops se rozhodli, že si udělají slavnostní piknik.

Když přišli na místo, rozložili deky a začali se chystat na oběd. T-Rex si vzal gril a začal na něm smažit kusy masa. Stegosaurus připravil zeleninu a Triceratops se postaral o nápoje. Po chvíli bylo všechno připraveno a dinosauři se mohly najíst. Po obědě se ale T-Rex začal cítit trochu nespokojený. “Měl bych si dát ještě něco sladkého,” řekl si pro sebe.

Stegosaurus mu ale řekl, že už mají plné břicho a že by si měl radši odpočinout. T-Rex na něj ale nedal a rozhodl se, že si půjde pro dort. Ostatní dinosauři se ho snažily odradit, ale T-Rex se nevzdával. Nakonec se rozhodl, že si půjde pro dort sám a ostatní zůstanou na pikniku.

T-Rex se vydal do blízké vesnice, kde se nacházela cukrárna. Když vešel dovnitř, uviděl množství různých druhů dortů. Měl problém se rozhodnout, ale nakonec si vybral obrovský čokoládový dort s karamelovou polevou. S dortem v ruce se vrátil zpět k pikniku. Ostatní se na něj dívali s údivem a byli trochu rozzlobení, že T-Rex jim nevěnoval pozornost. Ale když uviděli dort, všechny jejich obavy se rozplynuly. Všichni se radostně najedli a slavnostní piknik se stal ještě veselejším.

T-Rex byl nakonec rád, že si šel pro dort, protože díky němu se piknik stal nezapomenutelným zážitkem.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík