Dort s mašinkou

2 650 

Udělejte dětem radost s tímto originálním dortem! Pohádkový dort s vymodelovanou lokomotivou a bingem je skvělou volbou pro dětskou oslavu nebo narozeninovou oslavu.

 Kč
Katalogové číslo: 6658 Kategorie:
Plaťte kartou online nebo převodem

Tento dechberoucí dětský dort je perfektní volbou pro oslavy narozenin nebo jiné slavnostní příležitosti pro vaše malé cestovatele. Vrch dortu je ozdoben nádhernou vymodelovanou lokomotivou a Bingem, hrdinou oblíbeného dětského pořadu. Dort je vyroben z čerstvých surovin a je možné ho objednat v oblíbené příchuti. Tento úchvatný a zábavný dort bude skvělým překvapením pro vaše děti a jejich přátele. Užijte si slavnostní okamžik s tímto nezapomenutelným dezertem.

Vyberte velikost dortu

Malý 20 cm 15 porcí, Střední 25 cm 20+ porcí, Velký 30 cm 30+ porcí, 2. patrový malý 25 porcí

Příběh pro děti

Byl jednou jeden vláček, který se jmenoval Bingo. Bingo byl velmi šťastný vláček a rád se projížděl po kolejích. Jednoho krásného dne se Bingo rozhodl, že si udělá radost a nakoupí si sladký dort. Když Bingo přijel do cukrárny, uvnitř na něj čekal ohromný výběr různých chutí a barev. Bingo se rozhodl pro malinový dort s krémem a šlehačkou.

Bingo si ten den užil se svým dortem a šťastně se projížděl po kolejích. Všichni ostatní mu záviděli, jak si užívá svůj sladký dezert. Bingo se rozhodl, že se podělí o svůj dort s ostatními vláčky a tak je pozval na malinovou dortovou párty. Všichni si užili spoustu sladkostí a zábavy a Bingo se stal nejpopulárnějším vláčkem ve vlakovém depu. Od té doby se Bingo stal oblíbeným společníkem pro všechny vláčky a dortové párty se staly jeho oblíbenou tradicí.

Alergeny a skladování

Alergeny se liší podle zvolené příchutě.
V každé variantě je:
1 pšeničná mouka
3 vejce
7 mléko

Dort skladujte v lednici nejlépe v krabici ve které si ho přivezete – zamezí se rosení dortu.

Nákupní košík